O nas

Agnieszka Stefaniak

Niemiecka precyzja i włoski temperament. Miłośniczka dobrego wina, które najchętniej degustuje w różnych zakątkach świata. Uwielbia podróże, a przez życie idzie szybkim tanecznym krokiem. Ciekawa świata i ludzi. Każdy dzień to nowe wyzwanie. Dla niej szklanka jest zawsze do połowy pełna. Z pasją podchodzi do pracy, gdzie każdego dnia poznaje nowych ludzi.

Agata Banyś

Mistrzyni wykonywania trudnych rozmów, po wypitych hektolitrach kawy. Niegdyś wspinała się po skałkach, obecnie twardo stąpa po ziemi przemierzając kolejne kontynenty.

Dawid Hajnrych

Event manager z pasji i zamiłowania, natomiast z wykształcenia geodeta. Prywatnie oddany i kochający chłopak, który wolne weekendy spędza odwiedzając magiczne zakątki Europy.

Adam Płoński

Pasjonat kultury wietnamskiej, parzący najlepszą kawę na świecie. W momentach milczenia tworzy w głowie obrazy, które przenosi na komputer ku uciesze naszych klientów.

Aleksander Leśko

Człowiek orkiestra, miłośnik gotowania, grafik, specjalista do spraw social mediów i nie tylko. Wszystko co robi stara się doprowadzić do perfekcji.