O nas

Creo to zespół pełen pasji i kreatywności, który tworzy niezapomniane wydarzenia i eventy, łącząc innowacyjne pomysły z profesjonalnym wykonaniem, aby każda chwila była wyjątkowa i niepowtarzalna.
Agnieszka Stefaniak
Niemiecka precyzja i włoski temperament. Miłośniczka dobrego wina, które najchętniej degustuje w różnych zakątkach świata. Uwielbia podróże, a przez życie idzie szybkim tanecznym krokiem. Ciekawa świata i ludzi. Każdy dzień to nowe wyzwanie. Dla niej szklanka jest zawsze do połowy pełna. Z pasją podchodzi do pracy, gdzie każdego dnia poznaje nowych ludzi.
Agata Banyś
Mistrzyni wykonywania trudnych rozmów, po wypitych hektolitrach kawy. Niegdyś wspinała się po skałkach, obecnie twardo stąpa po ziemi przemierzając kolejne kontynenty.
Dawid Hajnrych
Event manager z pasji i zamiłowania, natomiast z wykształcenia geodeta. Prywatnie oddany i kochający chłopak, który wolne weekendy spędza odwiedzając magiczne zakątki Europy.
Adam Płoński
Pasjonat kultury wietnamskiej, parzący najlepszą kawę na świecie. W momentach milczenia tworzy w głowie obrazy, które przenosi na komputer ku uciesze naszych klientów.
Aleksander Leśko
Człowiek orkiestra, miłośnik gotowania, grafik, specjalista do spraw social mediów i nie tylko. Wszystko co robi stara się doprowadzić do perfekcji.